rok 2006

 

KALTENECKER TRIO

 

Srdce Vltavy o.s.,Č. Krumlov a Nadační fond Malého Vítka v rámci festivalu Jazz na jaře,pozvali trio maďarských Jazzových hudebníků  - KALTENECKER TRIO.

Tříčlenná kapela dne 30.03.2006 zahrála moderní jazz s vyraznými přesahy

k etnické hudbě, rocku i new age.

 

Confluence

 

Dne 08.04.2006 v rámci festivalu Jazz na jaře, uspořádalo o.s. SRDCE VLTAVY  ve spolupráci s nadačním fondem Malého Vítka koncert skupiny Confluence, která posluchačům přiblížila jazzové standardy.

 

Zrazený císař

 

Nadějný mladý režisér a herec - Martin Neudörfel se svými spolužáky nastudoval divadelní hru " Zrazený císař ",  kterou uvedli za podpory Českokrumlovského nadačního fondu Malého Vítka v městském divadle dne 03.05.2006.

 

Divadlo Tom & Berry

 

14.05.2006 nás navštívili Plzeňští herci Tom a Berry. Přijeli potěšit malé i velké diváky hudebním pořadem " O perníkové chaloupce". 

Perníkovou chaloupkou se dočasně stal sál hotýlku U Malého Vítka.

Pořad se setkal s velkým ohlasem.

 

Mozart v Českém Krumlově

 

Českokrumlovský nadační fond Malého Vítka podpořil vyznamnou kulturní akci k oslavám Mozartovského roku, která proběhla dne 20.06.2006 v Egon Schiele Centru v Českém Krumlově. Komponovaný pořad " MOZART - obrazy, zvuky a rozmluvy..." v podání našich předních interpretů vážné hudby Gabriely Demeterové a Pavla Steidla, slovem doprovázel Jaroslav Dušek.

 

Sv.Anežka - klauzury

 

Českokrumlovský nadační fond Malého Vítka navázal v letošním roce na úspěšnou spolupráci s SPUŠ Sv. Anežky v Českém Krumlově.

Ve dnech 19.-23.06.2006 byl dán k dispozici dvorek U Malého Vítka studentům třetích ročníku střední uměleckoprůmyslové školy sv. Anežky - obor keramika, kteří dle vlastních návrhů absolvovali svůj praktický výcvik.

Nejlepší díla byla, jako v loňském roce, vyhodnocena a jejich tvůrci odměněni.

Stránky: 1 2 3 Další »