rok 2004

 

Vítejte na stránkách Českokrumlovského nadačního fondu Malého Vítka,

 

nadační fond byl zřízen s důrazem na rozvoj alternativních forem a pro podporu a rozvoj nezávislé kultury alternativních forem divadelního vyjádření, hudby a výtvarné činnosti mladých lidí v městě Český Krumlov.

Tento fond vyvíjí svoji činnost na území České republiky, zejména města Český Krumlov. 

Pokud je to třeba k  plnění úkolů, může nadační fond realizovat své záměry i mimo uvedený region Českokrumlovský nadační fond Malého Vítka bude pořádat  a produkovat hudební programy, divadelní představení pro děti, mládež i dospělé, kde poskytne prostor scénářům, dramaturgii a režii mladým autorům.

Fond je otevřen pro všechny s neotřelými nápady z kulturní oblasti. Podporu zde najdou nadaní lidé formou studijních pobytů, hostováním v kulturních pořadech a výstavní činnosti. Českokrumlovský nadační fond Malého Vítka bude nakloněn rozvoji řemeslné, výtvarné, divadelní a umělecké činnosti, kterou  bude podporovat mimo jiné též rozvíjením mezinárodních kontaktů a výměn mezi mladými lidmi z alternativních proudů kultury.

 

Tisková zpráva

 

4. listopadu 2004 byl v Nadačním rejstříku Krajského soudu v Českých Budějovicích zapsán Českokrumlovský nadační fond Malého Vítka, který sídlí v Hotýlku U Malého Vítka v Českém Krumlově, Radniční ul. 27. Ředitelem nadace byl jmenován pan Petr Eliáš.

Tento nadační fond byl zřízen s důrazem na rozvoj a podporu alternativních forem nezávislé kultury – alternativních forem divadelního vyjádření, hudby a výtvarné činnosti mladých lidí ve městě Český Krumlov.

Českokrumlovský nadační fond Malého Vítka bude pořádat a produkovat hudební programy, divadelní představení pro děti, mládež i dospělé, kde poskytne prostor scénářům, dramaturgii a režii mladým autorům.

Fond je otevřen pro všechny s neotřelými nápady z kulturní oblasti. Podporu zde najdou nadaní lidé formou studijních pobytů, hostováním v kulturních pořadech a výstavní činnosti.

Českokrumlovský nadační fond Malého Vítka bude nakloněn rozvoji řemeslné, výtvarné, divadelní a umělecké činnosti, kterou bude podporovat mimo jiné též rozvíjením mezinárodních kontaktů a výměn mezi mladými lidmi z alternativních proudů kultury.

 

Zrcadla

 

Dne 21.12.2004 zahájil Českokrumlovský Nadační fond Malého Vítka svou činnost úvodním koncertem skupiny Zrcadla.

„Vítám Vás na koncertě nezávislé hudby závislých lidí“ zavtipkoval na úvod zpěvák, houslista, banjista, textař a skladatel kapely Karel Dvořák. Koncert se konal v prostorách hotýlku a hospody U Malého Vítka.